Τηλεφωνικός Κατάλογος

ΟνοματεπώνυμοΤηλέφωνοFax
Όργανα Διοίκησης Τ.Ε.Ι. Κεντρικής Μακεδονίας
Πρόεδρος
Πασχαλούδης Δημήτριος23210-4910123210-46556
Αντιπρόεδρος Ακαδημαϊκών Υποθέσεων & Προσωπικού
Μαγούλιος Γεώργιος23210-49102,4929723210-46556
Αντιπρόεδρος Οικονομικού Προγραμματισμού & Ανάπτυξης
Μωυσιάδης Αναστάσιος23210-4915323210-46556
Γραμματεία Προέδρου - Αντιπροέδρου - Γενικού Γραμματέα
Ιωαννίδου Αγγελική23210-4914123210-46556
Νομική Υπηρεσία
Γεωργούλας Αντώνιος23210-4920823210-46556
Σχολές
Σχολή Τεχνολογικών Εφαρμογών
Διεθυντής Σ.Τ.ΕΦ.
Δαυΐδ Κωνσταντίνος 23210-4912023210-49285
Γραμματεία Σ.Τ.ΕΦ.
Ελεκίδου Κυπαρισσία23210-49123
Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ και Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής ΤΕ
Πρόεδρος Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ και Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής ΤΕ
Θεοδωρίδου Μυροφόρα - Ευαγγελία23210-4931523210-49316
Γραμματεία Κατεύθυνσης Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
Σαφούρη Χριστίνα23210-4915123210-46154
Παπαδόπουλος Ευτύχιος23210-4915123210-49154
Γραμματεία Κατεύθυνσης Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής ΤΕ
Θεοδωρίδης Ηρακλής23210-4910723210-49117
Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
Πρόεδρος Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε.
Κλεΐδης Κωνσταντίνος23210-4912223210-49285
Γραμματεία Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε.
Τσιάρα Ευαγγελία23210-4912423210-49285
Ντόκα Μελπομένη23210-4912423210-49285
Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πρόεδρος Τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Παπατσώρης Αναστάσιος23210-4915023210-49128
Γραμματεία Τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Μαραντίδου Εύη23210-4934123210-49128
Παντούση Έφη23210-4913523210-49165
Τμήμα Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ένδυσης
Πρόεδρος Τμήματος Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ένδυσης
Σαββίδης Γεώργιος23410-2987623410-29866
Γραμματεία Τμήματος Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ένδυσης
Φωτιάδου Ελευθερία (Προϊστ.)23410-29876 (εσ.13)23410-29866
Μαρκόπουλος Χαράλαμπος23410-29876 (εσ.2)23410-29866
Σταμπουλίδου Βασιλική23410-29876 (εσ.11)23410-29866
Σχολή Διοίκησης & Οικονομίας
Διεθυντής Σ.Δ.Ο.
Κεχρής Ευάγγελος23210-49121
Γραμματεία Σ.Δ.Ο
Καραδερμιτζόγλου Κυριάκος23210-49134
Δήμου Βασίλειος23210-49146
Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής
Πρόεδρος Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής
Κύδρος Δημήτριος23210-4913023210-49155
Γραμματεία Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής
Κούτσα Αθανασία23210-4913623210-49155
Χούνου Βάσω23210-4913623210-49155
Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων
Πρόεδρος Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων
Βράνα Βασιλική23210-4913123210-49165
Γραμματεία Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων
Σεφερίδου Ιωάννα23210-4913523210-49165
Αβδελάς Χρήστος23210-4913523210-46556
Τμήμα Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού
Πρόεδρος Τμήματος Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού
Tριαvταφύλλoυ Δημήτριoς23510-2094023510-47860
Γραμματεία Τμήματος Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού
Δεληγιαννίδου Σοφία23510-2094023510-47860
Τμήμα Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης και Σχεδιασμού Αντικειμένων
Πρόεδρος Τμήματος Ε.Α.Δ.Σ.Α.
Παυλίδης Ιορδάνης23210-4933423210-49335
Γραμματεία Τμήματος Ε.Α.Δ.Σ.Α.
Κούτρη Αθανασία23210-4933723210-49338
Υπηρεσίες Διοικητικής Μέριμνας
Γενικός Γραμματέας
Δρογαλάς Αστέριος23210-49103,4921646556
Διεύθυνση Διοικητικού Οικονομικού
Προϊστάμενος Διεύθυνσης Διοικητικού Οικονομικού
Μπουντράκης Μαλαμάτης23210-4914923210-46556
Τμήμα Προσωπικού
Κούτρη Αθανασία23210-4911123210-46556
Αλεξανδράκη Μαρία23210-4911123210-46556
Ζέκος Γεώργιος23210-4911123210-46556
Τμήμα Διοικητικής Μέριμνας & Πρωτοκόλου
Δράκου Ευαγγελια23210-4911223210-46556
Τσαλίκης Βασίλειος23210-4913423210-46556
Τμήμα Συλλογικών & Ατομικών Οργάνων & Επιτροπών
Χριστοφορίδου Χριστίνα23210-4921023210-46556
Φανή Γκαβέζου23210-4921023210-46556
Τμήμα Προϋπολογισμού, Δαπανών & ΚΠΣ
Καραγιάννης Χρήστος23210-4910823210-46556
Μωυσιάδου Ελένη23210-4920023210-46556
Κουκνάκου Χρυσούλα23210-4940823210-46556
Τμήμα Μισθοδοσίας, Αποζημιώσεων, Προμηθειών & Περιουσίας
Ευαγγελίδης Αχιλλέας23210-4910923210-46556
Παρασκευόπουλος Ιωάννης23210-4918923210-46556
Μπάκα Μαρία23210-49106
Τμήμα Σπουδών Παρακτικής Άσκησης, Σταδιοδρομίας & Σπουδαστικής Μέριμνας
Τοπούζη Ευστρατία23210-49147
Χριστούλα Μυρτώ23210-49147
Διεύθυνση Πληροφορικής & Τεχνικών Υπηρεσιών
Αναπλ/τής Προϊστάμενος Διεύθυνσης Πληροφορικής & Τεχνικών Υπηρεσιών
Πασχαλίδης Σάββας23210-49331
Τμήμα Πληροφορικής
Πατραμάνης Γεώργιος23210-49160
Τμήμα Μελετών-Κατασκευών
Ζαχαρούδη Αθηνά23210-49104
Αρβανιτάκης Βασίλειος23210-49104
Κουλόγιαννης Χρήστος23210-49222
Τμήμα Συντήρησης
Γρούνας Βασίλειος23210-4926223210-49240
Δέλλιος Ανδρέας23210-4926223210-49240
Καλενδέρης Κωνσταντίνος
Γκουγκούδης Σωτήριος23210-49262
Γέρου Αθανασία23210-49241
Αυτοτελή Τμήματα
Τμήμα Εκδόσεων & Βιβλιοθήκης
Σιούλα Αγνή23210-4926923210-49174
Χριστοφορίδου Μάρθα23210-4926923210-49174
Γρηγοριάδου Σοφία23210-4926923210-49174
Παπάζογλου Βαγγέλης23210-4926523210-49174
Κηπουρού Αθανασία23210-4926523210-49174
Τμήμα Δημοσίων & Διεθνών Σχέσεων
Τσαρούχα Σοφία23210-49115,4911423210-46556
Τμήμα Ερευνητικών Προγραμμάτων
Παραλίκα Δήμητρα23210-4919823210-49251
Αναστασιάδου Κυριακή23210-4916823210-49251
Βουρουτζίδου Ράνια23210-4923923210-49251
Φωταρούδη Αικατερίνη23210-4916823210-49251
Τμήμα Περίθαλψης & Κοινωνικής Μέριμνας
Δράκου Ευαγγελία23210-4911223210-46556
Δομή Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας
Ιωαννίδου Ευαγγελία23210-4937323210-49374
Τραμβαλίδου Καλλιόπη23210-4937323210-49374
Γραφείο Διασύνδεσης
Δήμου Σωκράτης23210-4937423210-49374
Αναστασιάδου Αναστασία23210-4937223210-49374
Μιχαλοπούλου Βασιλική23210-4937223210-49374
Γραφείο Πρακτικής Άσκησης
Αθανασάκη Βασιλική23210-49228,4937223210-49374
Φωτιάδου Ευθυμία23210-49228,4937223210-49374
Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας
Μουρατίδης Ιωάννης23210-4939123210-49374
Πανταζίδου Χριστίνα23210-4939123210-49394
Φραγγίδης Λεωνίδας23210-4939123210-49394
Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας
Δρογαλάς Γεώργιος23210-4924923210-49374
Δημητρίου Στυλιανός23210-4924923210-49374
Καλαϊτζής Βασίλειος23210-4924923210-49374
Συνεδριακό Κέντρο
Αίθουσα Πολλαπλών χρήσεων23210-49172
Γραμματεία Συνεδριακού Κέντρου23210-49176
Control room23210-49190
Σκηνή23210-49191
Βοηθητικό Προσωπικό
Κυλικείο23210-49263
Πύλη Security23210-49196
Ε.Τ.Π. Διοίκησης Επιχειρήσεων23210-49178
Ε.Τ.Π. Λογιστικής23210-49133
Γυμναστήριο23210-49162
Βιβλιοπωλείο23210-46993
Διανομές Βιβλίων23210-49207
Φωτοτυπικό23210-49237
Σύλλογοι
Σύλλογος Εκτάκτου Εκπαιδευτικού Προσωπικού23210-49236
Σύλλογος Σπουδαστών Σ.Δ.Ο.23210-49277
Σύλλογος Σπουδαστών Σ.Τ.ΕΦ.23210-49276
Εκπαιδευτικό Προσωπικό
Αηδόνης Δημήτριος23510-2094023510-47860
Αθανάσαινας Αθανάσιος23210-49261
Αλεξανδράκης Αλέξανδρος23210-49268
Αθιανός Στέργιος 23210-49175
Αναστασίου Χρήστος23210-49376
Ασλανίδης Παναγιώτης (ΕΡ.ΔΙ.Π.)23410-29876 (εσ.20)
Βαρσάμης Δημήτρης23210-49381
Βλαχονάσιου Ελένη23210-49274
Βολογιαννίδης Σταύρος23210-49380
Βράνα Βασιλική23210-49312
Γκότσης Πασχάλης23210-49203
Δανιήλ Μαρία23210-49246
Δαυΐδ Κωνσταντίνος 23210-49143, 4915723210-49285
Δάπης Δημήτριος23210-49278
Δημητρακόπουλος Ευάγγελος23410-29876 (εσ.27)
Δημητριάδης Σωτήριος23210-49280
Ευαγγελίδης Κωνσταντίνος23210-49406
Ευσταθίου Δημήτριος23210-49344
Έξαρχος Γεώργιος23210-49304
Θεοδωρίδου Μυροφόρα-Ευαγγελία23210-49387
Καζαρλής Σπυρίδων23210-49343
Κακαλέτσης Δημήτριος23210-49257
Καλόμοιρος Ιωάννης23210-49371
Καρανάσιος Νικόλαος23210-49309
Καρακίτσιου Αθανασία23210-49223
Καριώτης Γεώργιος23210-49390
Καριώτου Γλυκερία23210-49388
Κατσανεβάκης Αθανάσιος23210-49213
Κεχρής Ευάγγελος23210-49238
Κίρτας Εμμανουήλ23210-49323
Κολιόπουλος Παναγιώτης23210-49267
Κουτσού Βενετία23410-29878, 29876 (εσ.14)23410-29866
Κύδρος Δημήτριος23210-49268
Κωνσταντινίδης Αλέξανδρος23210-49407
Κωνσταντινούδης Κλεάνθης23210-49137
Λασκαρίδου Αικατερίνη
Λιαλιαμπής Ιωάννης23210-49184
Μαγούλιος Γεώργιος23210-49308
Μαντζάρης Ιωάννης23210-49215
Μάρκου Αθανάσιος23210-49271
Μαστοροκώστας Πάρις23210-49380
Μπαλουκτσής Αναστάσιος23210-49382
Μοσχίδης Νικόλαος23210-49218
Μουρατίδης Ερρίκος23210-49349
Μουζά-Λαζαρίδη Άννα-Μαρία23210-49231
Μπογάς Χρήστος23210-49233
Μωυσιάδης Αναστάσιος23210-49270
Νικολαΐδης Αθανάσιος23210-49342
Νοτόπουλος Παναγιώτης23210-49303
Ούτσιος Ευάγγελος23210-49378
Παναγιωτόπουλος Ελευθέριος23210-49389
Παναγόπουλος Γεώργιος 23210-49325
Πανταζόπουλος Αθανάσιος23210-49221
Παντελίδης Παναγιώτης23210-49313
Παπαϊωάννου Σταύρος23210-49211
Παπαθεοδώρου Κωνσταντίνος23210-49328
Παπατσώρης Αναστάσιος23210-49345
Πασχαλούδης Δημήτριος23210-49101
Πάσχος Γεώργιος23210-49312
Παυλίδης Ιορδάνης23210-49253
Πεχλιβάνη Βασιλική23210-49256
Πολίτης Αναστάσιος23210-49377
Σαββίδης Γεώργιος23410-29876 (εσ.24)
Σους Ισσάμ23210-49205
Σοφιαλίδης Δημήτριος23210-49180
Στοΐλας Γεώργιος23210-49220
Στρουθόπουλος Χαράλαμπος23210-49383
Τριανταφύλλου Δημήτριος23510-2094023510-47860
Τσίτσος Στυλιανός23210-49368
Φουτάκης Δημήτριος23210-49386
Φραγκίδης Γαρύφαλλος23210-49310
Χασάπης Δημήτριος23210-49243
Χαψά Ξανθίππη23210-49311
Χειλάς Κωνσταντίνος23210-49369
Γραφείο καθηγητών Σ.Δ.Ο.23210-49237
Ειδικό Τεχνικό Προσωπικό
Βάκαλος Αλέξανδρος23210-49178
Βέρου Ευαγγελία23210-49332
Βλαχομήτρου Αγγελική23210-49133
Γάκος Πασχάλης23210-49385
Δαραβίγκα Κυριακή23210-49178
Δημητρακάκης Κωνσταντίνος23210-49224
Εβελζαβάν Ιωάννης23210-49143
Ζιώγας Ιορδάνης23210-49366
Ιωάννου Ηλέκτρα23210-49332
Καζάκης Παναγιώτης23210-49385
Κασμερίδης Νικόλαος23210-49178
Κούτλας Αντώνιος23210-49178
Λαζογιάννη Ζωή23210-49133
Λιούσα Χρυσούλα23210-49245
Μεταλίδης Κωνσταντίνος23210-49255
Μπαής Δημήτριος23210-49384
Πανταζής Ηλίας23210-49224
Παράσχου Θεόδωρος23210-49271
Πατσιάκος Αβραάμ23210-49370
Χατζηπαναγιώτης Κωνσταντίνος23410-29876 (εσ.21)
Τσιρίκα Γερακίνα23210-49178
Ε.Τ.Π. Διοίκησης Επιχειρήσεων23210-49178
Ε.Τ.Π. Λογιστικής23210-49133

Sitemap

Κορυφή σελίδας